
Чергове засідання методичної комісії загальноосвітніх дисциплін було наповнене змістовними обговореннями та важливими рішеннями.

Методист Катерина Дзьобань ознайомила з результати моніторингу діяльності ЗПО за зведеними показниками, проаналізувала шляхи підвищення ефективності методичної роботи як необхідної умови професійного розвитку педагога.

Також методист зробила акцент на підсумках участі здобувачів освіти закладу в НМТ-2024, було обговорено напрями підвищення якості підготовки випускників до НМТ у майбутньому.

Викладачі-предметники презентували методичні розробки уроків, продемонструвавши сучасні підходи до викладання предметів загальноосвітньої підготовки.

Викладачі, що атестуються цьогоріч, виступили з доповідями, поділилися своїм досвідом і напрацюваннями.

Окрему увагу було приділено обговоренню подальших кроків щодо участі в конкурсі на кращий освітній контент. Як висновок: креативних ідей багато, тож попереду чимало цікавої роботи.

Дякуємо всім учасникам за активну роботу та конструктивний діалог!
Немає коментарів:
Дописати коментар